fbpx

Curly Doormat is a non-slip, non-flammable and easy-to-clean mat that is made of PVC and has 12 different colors to choose from. Curly Mat has many uses. Due to its wide range of uses, a variety of curly mats have been produced for different purposes.

Frigya (12mm)

Frigya Series Curly Mat is the thinnest curly mat of the brand and the lowest in density. This series, which has successfully passed the tensile and tensile test, is ideal for places without heavy human traffic. Örnek vermek gerekirse, havuz kenarlarında, balkonlarda , orta derecede insan trafiği olan ofislerde ve ya kapı önleri için idealdir.

Teknik özellikleri: Kalınlık: 12mm Uzunluk: 20 metre Genişlik: 100cm Ağırlık: 2,5kg/m2

Lidya (14mm)

Lidya Serisi Kıvırcık Paspas markasının bütçe dostu ürünlerinden biri olup Frigya Serisinden biraz daha dayanıklı ve yüksektir. Bu seri üstünde düşük ve orta derece insan trafiği olan ofisler ve iç/dış mekanlar için idealdir.

Teknik özellikleri: Kalınlık: 14mm Uzunluk: 15 metre Genişlik: 100/120cm Ağırlık: 2,5kg/m2

Midas (14mm)

Midas Serisi Kıvırcık Paspas markasının en popüler ürünü olmakla beraber Lidya serisine kıyaslandığında yoğunluk ve ağırlık derecesi olarak daha yüksektir. Bu seri üstünde orta derece insan trafiği olan yerler için idealdir. Örneğin, karlı ve yağışlı hava şartlarında site içlerinde, ofislerde ve iş güvenliği için inşaat sahalarında kullanım için idealdir.

Teknik özellikleri: Kalınlık: 14mm Uzunluk: 15 metre Genişlik: 100/120cm Ağırlık: 3kg/m2

Gordion (14mm)

Gordion Serisi Kıvırcık Paspas markasının en dayanıklı ürünlerinden biridir. Midasla kıyaslandığında yoğunluğu ve dayanaklılığı daha yüksektir. Bu seri üstünde orta ve yüksek derece insan trafiği olan yerler için ideal olmakla beraber nerdeyse her yerde kullanılabilir. Örneğin, yoğun ofislerde, yoğun insan trafiği olan dış mekanlarda ve restoran girişlerinde rahatlıkla kullanılabilir.

Teknik özellikleri: Kalınlık: 14mm Uzunluk: 15 metre Genişlik: 100/120cm Ağırlık: 3,3kg/m2

Ankyra (14mm)

Ankyra Serisi Kıvırcık Paspas markasının 14mm kalınlığında ki ürünler arasında yoğunluğu ve dayanıklılığı en yüksek Seri olmakla beraber üstünde yoğun insan trafiği olan yerler için idealdir. Örneğin, işlek caddelerde ve otel önlerinde büyük bir dayanıklılık gösterir.

Teknik özellikleri: Kalınlık: 14mm Uzunluk: 15 metre Genişlik: 100/120cm Ağırlık: 4kg/m2

Maxi (16mm)

Maxi Serisi Kıvırcık Paspas markasının kalınlık , yoğunluk ve dayanıklılık olarak en yüksek serisi olmakla beraber yüksek derecede ki insan trafiğine, zamanın getirdiği deformasyona ve zorlu hava şartlarına bir hayli dayanıklıdır. Maxi serisi nadir görülen çok yoğun insan trafiği ve karlı/yağışlı hava şartları altında şaşırtıcı derecede yüksek bir performans gösterir. Örneğin, Havaalanları, tren garları ve devlet daireleri ve ya yüksek performans bekleyen müşteriler için idealdir.

Sepette ürün yok.

Open chat
Yardıma mı ihtiyacınız var ?