Misyon & Vizyon

MİSYONUMUZ

 

       15 yıldır Avrupa ve Türkiye’de ilklere imza atan Kıvırcık Plastik Sanayi Dış Tic.Ltd., ürünlerini Türkiye’nin bütün illerinde bulunan bayi ağında ve yurt dışında İtalya, Brezilya, Fransa Almanya, Fas, Cezayir, İran ve benzeri birçok ülkede pazarlamaya devam ederek erişilmez rakipsizliğini kanıtlamış, sektöre adını altın harflerle yazdırmıştır.

       Varmış olduğu bu noktada yurtiçi ve yurtdışında oluşan portföyünü farklı alanlarda da değerlendirme hissiyatı duyan firmamız dizayn ettiği modern tesislerinde Başkent Suni Deri markası adı altında üretimini; özenle seçilen, sektörde en az 10 yıllık tecrübesi olan personellerinin emin ellerine bırakmıştır.

       Suni Deri sektöründe de Ankara’da bir ilk olan firmamız omuzlarındaki bu sorumluluğu hakkıyla yerine getirmeyi, sınıfında benzeri olmayan en makul fiyatlarla yüksek kaliteli ürünleri zamanında teslim etmeyi, hayal gücünün çok geniş olduğu bu kulvarda müşterisine mümkün olduğunca "hayır" dememeyi kendine misyon edinmiştir.

       Yönetimde, üretimde ve kazançta istikrarı sağlamak için kurumsallığının avantajlarını her zaman kullanarak çalışanının, tüketicisinin, toplumun sağlığını tehlikeye atmayacak ve çevreye karşı olan sosyal sorumluluklarından asla ödün vermeyecektir.

 

VİZYONUMUZ

       Türkiye ve dünya pazarında müşterilerinin beğenilerine, zevklerine, kültürlerine yönelik kaliteli ürünlerle piyasaya yön veren, moda trendlerini takip edip yeni trendler oluşturma gayretini sürdüren, tüketicisinin ve çalışanının yüzünü güldüren, sektörde öncü bir marka olmak.